SISTEM NASIL ÇALISIR ?

Sisteme kaydınız yapıldıktan sonra, size bir kullanıcı adı ve şifre verilir. Bu kullanıcı adı ve şifreyi kullanarak istediğiniz zaman sisteme giriş yapabilirsiniz ve sohbete başlayabilirsiniz.

Yapmış olduğunuz süreleri anlık olarak sistemden takip edebilirsiniz.Sistem başka sitelerde olmayıp, sadece bizim firmamıza özel yazılmış bir uygulamadır ve hiç bir sitede Net ve Doğru çalışan anlık olarak süre takip edebilme istatisliği mevcut değildir.
Ayrıca sitemizde Sanal Pos olarak adlandıralan Online Kredi Kartıyla süre satın alınabilme imkanı vardır, bu sayede süre satın almak isteyen müşteriler kredi kartıyla hızlı bir şekilde süre alabilirler.

Dikkat: Bizim uygulamamıza benzer sahte siteler türetilmiştir, bu tür siteler operatörlerin sürelerini çalmakla beraber, ödemesini yapmaktadır. Lütfen bu tür sitelere kanmayınız. Size ödemelerinizin düzenli bir şekilde alabileceğiniz garantisini verdiğimiz gibi ayrıca sisteme online olurken bir kronometre ile sürenizi tutun ve daha sonra sistemdeki sürenizle karşılaştırın : ) Hemde saniye bazında.

copyright © 2012 by Showencam.com
>