NEDEN BIZ ?

Peki neden bizimle çalışmalısınız? bizim farkımız nedir ? 
Piyasada bu tarz o kadar görüntülü arkadaşlık sitesi türedi ki çoğu dolandırıcı olmakla beraber, hepsinin kullandığı sistem aynıdır. İşte bizi tercih etmeniz için 9 neden.

1-) Sistemimiz bize özel olup, Yurtdışında bilgisayar yazılımcıları tarafından yazılmıştır 
- Diğer sitelerin hepsi tek yazılımdır, hepsinin görüntüsü farklı olsada içeriği aynıdır ve sürekli o sistem çoğalmaktadır ve kullanıcılar artık bu sistemlerden sıkılmıştır.

2-) Süreleriniz anlık işler, kaç sn online olduğunu aynı anda takip edebilirsiniz.
- Diğer sitelerin hiçbiri anlık olarak sürenizi görmenize izin vermez, anlık gösterirlerse, sizin sürelerinizden nasıl çalabilirler ? İsteseler bile anlık yansıtamazlar.

3-) Sürekli kullanıcı ve reklam akışı mevcuttur, Sitede kullanıcısız kalmazsınız.
- Bu tarz sitelerde çalışanlar bilir, beklersiniz sistemde gelen giden kullanıcı yoktur, öyle boş boş oturursunuz. 1 TL genel oda ücreti alırsınız, hiç üye gelmez can sıkıntısından patlarsınız.

4-) 7x24 teknik destek ekibimiz ile sürekli yanınızdayız.
- Sistemle ilgili herhangi bir problem olması durumunda 7 gün 24 saat sistemin başında sizinle ilgilinen bir çalışanımız mevcuttur. Diğer sitelerde 7x24 duran bir tane bile ilgilenen çalışan bulamazsınız. Diğer sitelerde olduğu gibi sisteme giriş yapamıyorum vs gibi sorunlarla karşılaşmazsınız.

5-) Hızlı süre yükleme seçenekleri ve destek ile anında süre yüklenmesi.
-
 Kullanıcı ile konuşurken adamı ikna ediyorsunuz süre almaya, süre alıcaktır ama kimse adamla ilgilenemez, Çoğu sitede olmayan, bizdeki online kredi kartı ile süre satın alabilir, aynı dakikada kullanıcı kredi kartı ile süre alarak, hiç beklemeden süresi otomatik yüklenir. Havale / eft ödemeleri içinde destek ekibimiz hızlı bir şekilde süresini yüklemektedir.

6-) Ödeme zamanlaması ve Ödeme gönderilmesi.
Ödemeleriniz gününde ve eksiksiz gönderilir, yok anahtarı evde unuttum, banka kapandı yatıramadım, para yok haftaya 2 sini birden göndeririz tarzı sözler duyamazsınız.

7-) Site kullanım etkinliği ve rahatsız edici durumları anında engelleyin.
- Sitemizde bulunan kullanıcı banlama özelliği sayesinde, sizi rahatsız eden kullanıcıyı anında engelleyerek, o kullanıcının siteden tamamen atılmasını sağlayabilirsiniz.

8-) Özel odada sizin istediğiniz doğrultusunda olur, sizi hiç bir şekilde yönlendirmiyoruz.
- Özel odada diğer sitelerde olduğu gibi cinsel sohbet, soyunma vs. gibi durumlar istemediğimiz davranışlardır. Özel odada istediğiniz gibi davranmak size kalmış.

9-) Biz hep buradayız, ve Gitmiyoruz.
- 2011 yılından beri internet alanında faaliyetlerimiz devam etmekte ve biz hep buradayız, hiç bir yere gittiğimiz yok.

copyright © 2012 by Showencam.com
>