Sıkça Sorulanlar

Sohbet sayfası açılmıyor, Sohbet yeri beyaz kalıyor?

Sohbet sayfası açılmıyor, Sohbet yeri beyaz kalıyor?

Chat sayfamız Flash yazılım içermektedir, Eğer Sohbet sayfasını göremiyorsanız "Adobe Flash Player" yüklemeniz gerekir.
Adobe Flash Playerı http://get.adobe.com/tr/flashplayer/ Bu sayfadan temin edebilirsiniz.

Üyelik ücretli mi ?

Üyelik ücretli mi ?

Hayır, üye olmak ücretsiz ve çok kolaydır.

Nasıl üye olabilirim ?

Nasıl üye olabilirim ?

Üye değilseniz üst menüden "Üye Ol" buttonuna tıklayarak 'Üyelik Formu' na ulaşabilirsiniz. Form üzerindeki bilgileri eksiksiz olarak girdikten sonra, "Kayıt Ol" butonuna tıkladığınızda üyelik işleminiz tamamlanmış olacak.

Nasıl Süre Alabilirim ?

Nasıl Süre Alabilirim ?

Showencam.com kameralı sohbet odalarında, özel sohbet odasında birebir canlı kameralı özel sohbet edebilmek için süre satın almanız gerekmektedir.
Satın aldığınız süre kadar özel odada birebir kameralı sohbet edebilirsiniz.
Üye girişi yaptıktan sonra "Süre Al" buttonuna basarak size en uygun ödeme seçeneği ile ödeme yapıp süre satın alabilirsiniz.
Süre satın alırken yaşadığınız herhangi bir sorununuz yada sorularınız için "Canlı Destek" buttonuna basarak operatörlerimizden 7/24 yardım alabilirsiniz.

Özel oda nedir?

Özel oda nedir?

Özel oda sadece süresi modelin özel oda davetini kabul ettiği kullanıcı ile karşılıklı iletişimde olduğu bir odadır. Özel odada kameralı üyelerimizle birebir sesli ve görüntülü sohbet edebilirsiniz. Özel odaya girebilmeniz için süre almanız yeterlidir. İsterseniz özel odayı gözetleyebilirsinizde gözetleme esnasında model ile herhangi bir iletişim kuramazsınız.

Özel odaya nasıl geçerim ?

Özel odaya nasıl geçerim ?

Özel odaya girebilmek için öncelikle süre satın almalısınız. Süre satın aldıktan sonra "ÖZEL SOHBETİSTEĞİ GÖNDER" butonuna bastığınızda otomatik olarak kameralı üye ile özel odaya gireceksiniz. "ÖZEL ODAYA GEÇ" buttonu sadece süresi olan kullanıcılarımızda çıkmaktadır.

Süremi nasıl kullanabilirim ?

Süremi nasıl kullanabilirim ?

Sürelerinizi online olan tüm kameralı üyelerde kullanabilirsiniz, her kullanıcıyla girdiğiniz özel odada süreniz saymaya başlar, ve cıktığınızda kalan süreniz hesabınızda bakiye olarak kalır. Daha sonra başka bir kullanıcı ile görüşebilirsiniz. Yapmış olduğunuz özel oda sohbet geçmişinizi "durum" sayfasında bulabilirsiniz. Yüklediğiniz sürenizi istediğiniz zaman harcayabilirsiniz herhangi bir limit yada kısıtlama yoktur.

Süre satın aldım ama hesabımda görünmüyor, neden?

Süre satın aldım ama hesabımda görünmüyor, neden?

Havale ile ödemenizi yaptıktan sonra ödeme formunu eksiksiz doldurunuz herhangi bir sorunda bize "Canlı Destek" üzerinden ulaşabilirsiniz. Ödeme bildirimi yaptığınızdan emin olunuz. Satın aldığınız süre ancak bu bildirimin ardından müşteri hizmetleri tarafından onaylandıktan sonra hesabınıza yüklenmektedir. Ödeme bildiriminize rağmen süreleriniz hala hesabınıza yüklenmemişse ödemenizle ilgili bir problem yaşanıyor olabilir. Lütfen bu durumda "Canlı Destek" birimimizle iletişime geçiniz.

Hangi durumlarda yasaklanırım?

Hangi durumlarda yasaklanırım?

Sitemizde uygunsuz davranış sergileyen, argo/küfür kullanan ve etik dışına çıkan herkes yasaklanmaktadır. Ayrıca unutmayın, sitede telefon numarası, msn adresi gibi iletişim bilgisi ve kişisel bilgilerinizi vermek, farklı site reklamlarını yapmak yasaktır.

IP adresim yasaklanmış, siteye tekrar ne zaman girebilirim?

IP adresim yasaklanmış, siteye tekrar ne zaman girebilirim?

Yasaklanmanız en geç 24 saat sonra kaldırılacaktır. Aynı nedenlerden dolayı sürekli tekrar eden yasaklanmalar karşısında site yöneticileri üyeliğinizin tamamen iptal edilmesine karar verebilirler.